SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
326 328 €
(3 795 € / m²)
Satış
1
1
86 m²
Wellington Road

yatak odası1
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Move-in ready, Madison model in beautiful ParkFairfax. A two level, light-filled townhouse style condo with 2026 updates including professionally ref...

Diğer
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Wellington Road
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Corcoran McEnearney

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar