SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
451 684 €
(3 962 € / m²)
Satış
Atipik
1
114 m²
Palahia Street

yatak odasıatypical
düz114 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Back on market AT NO FAULT OF SELLERS! This charming and thoughtfully updated 3-bedroom, 1.5-bathroom townhome is ready for its next owner. Nestled in...

Diğer
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Palahia Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Keller Williams Honolulu

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar