SUPA24
Ev ve çevresi; manzara
Balkon; manzara
Ev ve çevresi; manzara, ticari
1 166 052 €
(12 538 € / m²)
Satış
2
2+
93 m²
Coral Street

yatak odası2
düz93 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Experience luxury with Unit 3202 at Lamaku, Kahuina's striking 43-story residential tower. This spacious 2-bedroom, 2-bath residence is Ewa-facing, of...

Diğer
Teklifin yaşı: 64günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Coral Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Honolulu Downtown

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar