SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 146 036 €
(11 815 € / m²)
Satış
1
2+
97 m²
Myrtle Avenue

yatak odası1
düz97 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2BR/2BA Corner Condo at Toren with Spectacular Skyline Views + Ultra-Low Monthly CostsResidence 1103 at Toren is a stunning 2-bedroom, 2-bathroom corn...

Diğer
Teklifin yaşı: 76günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

Myrtle Avenue
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar