SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 204 282 €
(13 359 € / m²)
Satış
1
2+
165 m²
Central Park West

yatak odası1
düz165 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Coveted "G" Line - Under $1450 PSF!From every window of this 1777 sq. ft. two bedroom, two and a half bath residence are unobstructed and expansive vi...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriDoğal ışıkZeminYüksek tavanlar

Diğer
Teklifin yaşı: 82günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Central Park West
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar