SUPA24
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, yüksek tavan
Oturma odası
Oturma odası
3 876 286 €
(20 295 € / m²)
Satış
Atipik
2+
191 m²
Bay Drive

yatak odasıatypical
düz191 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Your luxurious home away from home awaits you at the prestigious Montage Residences Kapalua Bay. Unit 4406 offers stunning ocean views from the lanai,...

Diğer
Teklifin yaşı: 144günler
Güncellendi: 79günler

Yerellikler

Bay Drive
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Coldwell Banker Island Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar