SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
534 598 €
(6 075 € / m²)
Satış
5
1
88 m²
Central Park West

yatak odası5
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 BEDS SUNNY CORNER UNIT PRICED TO SELL! Welcome to Residence 1K, a bright corner home uniquely set on the second floor above the lobby of Bradhurst C...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminAçık yaşam alanıDoğal ışıkEvcil hayvanlar için uygundurÇamaşır makinesi

Diğer
Teklifin yaşı: 159günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Central Park West
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar