SUPA24
432 002 €
(5 838 € / m²)
Satış
3
1
74 m²
Curzon Road

yatak odası3
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Motivated Seller - Black Friday Price Drop!!! (by appointment only please.) Call for details! + Convertible to 2 Bedrooms. Welcome home to this spacio...

Diğer
Teklifin yaşı: 163günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Curzon Road
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar