SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
234 919 €
(1 807 € / m²)
Satış
2
2+
130 m²
Pinon Causeway

yatak odası2
düz130 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

UNDER $200 per square foot! This 2-bedroom, 2-bath condo in the Pagosa Core area is packed with potential — a lot of condo for the money. The layout f...

Diğer
Teklifin yaşı: 162günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Pinon Causeway
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Pagosa Springs

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar