SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
407 422 €
(3 808 € / m²)
Satış
6+
2+
107 m²
N Beach Rd -bldg C1-unit C125

yatak odası6+
düz107 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Beach and Boat Lover’s Dream in an Accessible Setting! Discover effortless island living in this beautifully furnished 2-bedroom, 2-bath condo located...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDöşenmişEvcil hayvanlar için uygundurGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 164günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

N Beach Rd -bldg C1-unit C125
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar