SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
218 172 €
(4 452 € / m²)
Satış
3
1
49 m²
Edison Avenue

yatak odası3
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Rare Affordable Condo in Pelham Bay. Own and live in this beautifully renovated one-bedroom unit in well maintained elevator building in an ideal loca...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraAhşap zeminMutfak aletleriBanyoEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 164günler
Güncellendi: 35günler

Yerellikler

Edison Avenue
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar