SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 856 000 €
(7 424 € / m²)
Satış
6+
2+
250 m²
Southwest 147th Place

yatak odası6+
düz250 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusive luxury home with a constructed area of ​​250 m² and a spectacular east-facing terrace of 200 m², located in the prestigious Plaza Kennedy ar...

Diğer
Teklifin yaşı: 207günler
Güncellendi: 171günler

Yerellikler

Southwest 147th Place
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Baerz & Co Luxury Homes International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar