SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
660 000 €
(7 333 € / m²)
Satış
5
2+
90 m²
Southwest 147th Place

yatak odası5
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

At the intersection of the vibrant Passeig de Sant Joan and the bohemian spirit of the Gràcia neighborhood, this charming 90 m² apartment rises, bathe...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAçık yaşam alanıAyrı tuvaletDoğal ışıkZeminYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 208günler
Güncellendi: 171günler

Yerellikler

Southwest 147th Place
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Baerz & Co Luxury Homes International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar