SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
5 165 477 €
(26 904 € / m²)
Satış
6+
2+
192 m²
West 63 Street

yatak odası6+
düz192 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to an extraordinary residence offering panoramic views of Central Park and the Manhattan skyline. This designer 3-bedroom, 3-bathroom home, pe...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAhşap zeminBanyoDuş kabiniYüksek tavanlarDoğal ışıkYeniden yapılandırmadan sonraAçık yaşam alanıMutfak aletleriAyrı tuvalet

Diğer
Teklifin yaşı: 212günler
Güncellendi: 172günler

Yerellikler

West 63 Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nest Seekers Westside, NY

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar