SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 077 522 €
(8 163 € / m²)
Satış
1
2+
132 m²
Connecticut Avenue

yatak odası1
düz132 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

It's an unbelievably great price for an amazing home and the condo fees will be paid for the first 12 months! It doesn't get better than this! The ult...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarAhşap zeminGörüşAyrı tuvaletBanyoDuş kabiniMutfak aletleriDöşenmişDoğal ışıkZemin

Diğer
Teklifin yaşı: 211günler
Güncellendi: 170günler

Yerellikler

Connecticut Avenue
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Corcoran McEnearney

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar