SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
633 378 €
(4 251 € / m²)
Satış
6+
2+
149 m²
Beach Rd

yatak odası6+
düz149 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lemon Bay Waterfront Paradise with a BOAT SLIP! Experience the ultimate Florida lifestyle in this exquisite waterfront condo at Harbourview, located a...

Diğer
Teklifin yaşı: 217günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

Beach Rd
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar