SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 519 460 €
(4 719 € / m²)
Satış
6+
2+
322 m²
Adelphi Street

yatak odası6+
düz322 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wexler Healthcare & Commercial Properties is pleased to present a rare opportunity to purchase a combined medical office condominium in the heart of F...

Diğer
Teklifin yaşı: 229günler
Güncellendi: 61günler

Yerellikler

Adelphi Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar