SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
563 502 €
(7 615 € / m²)
Satış
3
1
74 m²
Main Street

yatak odası3
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment 643 at 625 Main Street is a spacious and serene oversized 1-bedroom, 1-bathroom home that offers a perfect escape from the hustle and bustle...

Diğer
Teklifin yaşı: 242günler
Güncellendi: 66günler

Yerellikler

Main Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar