SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
357 046 €
(5 410 € / m²)
Satış
Atipik
1
66 m²
Kapiolani Boulevard

yatak odasıatypical
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located at 2630 Kapiolani Boulevard, Unit 802, this two-bedroom, one-bath condo offers convenient city living on the eighth floor with plenty of natur...

Diğer
Teklifin yaşı: 238günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Kapiolani Boulevard
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Keller Williams Honolulu

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar