SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 860 390 €
(17 888 € / m²)
Satış
1
2+
104 m²
Clinton Street

yatak odası1
düz104 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This two bedroom, two bath home perfectly melds luxury and industrial aesthetics. Designed by Paris Forino, this residence features an open floor plan...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıYüksek tavanlarAhşap zeminGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 245günler
Güncellendi: 48günler

Yerellikler

Clinton Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar