SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 240 198 €
(16 120 € / m²)
Satış
4
2+
201 m²
West 80th Street

yatak odası4
düz201 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This masterfully designed 3-bedroom, 4.5-bathroom triplex condo blends historic charm with state-of-the-art luxury. Spread across three expansive leve...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarAhşap zeminŞömineAkıllı cihazlarGüvenlikMutfak aletleriÇamaşır makinesiYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 245günler
Güncellendi: 54günler

Yerellikler

West 80th Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Manhattan

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar