SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 145 609 €
(10 229 € / m²)
Satış
4
1
112 m²
Central Park West

yatak odası4
düz112 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spacious Two Bedroom/ Two Bath with washer dryer located in a full service, amenity driven condominium. This home begins with a spacious entrance foye...

Diğer
Teklifin yaşı: 254günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Central Park West
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar