SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 559 271 €
(18 023 € / m²)
Satış
2
2+
142 m²
Chambers Street

yatak odası2
düz142 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

SWEEPING HUDSON RIVER VIEWS IN LUXURY TRIBECA CONDO Welcome to 12C at 200 Chambers Street, a stunning corner two-bedroom two-bathroom home with Nort...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAhşap zeminAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriÇamaşır makinesiYüksek tavanlarDoğal ışıkTeras

Diğer
Teklifin yaşı: 255günler
Güncellendi: 255günler

Yerellikler

Chambers Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SERHANT.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar