SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
17 085 €
(141 € / m²)
Satış
2
2+
121 m²
Beaver Creek Plaza

yatak odası2
düz121 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in the heart of Beaver Creek Village. Winter fixed calendar weeks 47&48 plus 3 summer float weeks. This spacious 2 bedroom 2 bathroom condomi...

Diğer
Teklifin yaşı: 258günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Beaver Creek Plaza
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Vail Beaver Creek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar