SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 548 120 €
(11 218 € / m²)
Satış
4
2+
138 m²
1st Avenue

yatak odası4
düz138 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Big, bright and pin drop quiet,1493 square foot, two-bedroom, two-bath home with beautiful unobstructed city views and a washer dryer. Customize this ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarAhşap zeminEvcil hayvanlar için uygundurGörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı tuvaletKoridor

Diğer
Teklifin yaşı: 262günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

1st Avenue
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar