SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
709 370 €
(11 441 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Park Place

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

529 Park Place - 402 is a beautifully designed, oversized 1-bedroom, 1-bathroom condominium that offers the perfect blend of luxury, comfort, and Broo...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıMutfak aletleriÇamaşır makinesiDoğal ışıkGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 276günler
Güncellendi: 59günler

Yerellikler

Park Place
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar