SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Mutfak; mutfak aletleri, doğal ışık, modern stil
369 470 €
(2 019 € / m²)
Satış
4
2+
183 m²
Whelp Way

yatak odası4
düz183 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Live easy in this beautifully updated 3-bedroom, 2.5-bath end-unit townhome in Chesapeake’s sought-after Grassfield district! With 1,975 sq ft of spac...

Diğer
Teklifin yaşı: 279günler
Güncellendi: 78günler

Yerellikler

Whelp Way
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Chesapeake

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar