SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
292 519 €
(6 224 € / m²)
Satış
Atipik
1
47 m²
Davenport Street

yatak odasıatypical
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to urban paradise in Makiki! Discover prime city living in this charming 1 bedroom, 1 bathroom corner unit nestled in a low-rise building with...

Diğer
Teklifin yaşı: 285günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Davenport Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Keller Williams Honolulu

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar