SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
434 130 €
(5 495 € / m²)
Satış
6+
1
79 m²
West 160 Street

yatak odası6+
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to your Dream Home! This light and bright, beautifully renovated top-floor apartment offers approximately 858 SF legal 3-bedroom, currently co...

Diğer
Teklifin yaşı: 398günler
Güncellendi: 58günler

Yerellikler

West 160 Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Corcoran Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar