SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
449 000 €
(5 102 € / m²)
Satış
Atipik
1
88 m²
Ringstraße, Weil am Rhein

yatak odasıatypical
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese gepflegte 3,5-Zimmer-Erdgeschosswohnung in Weil am Rhein ist ideal für Paare, kleine Familien oder Kapitalanleger. Herzstück ist der 200 m² groß...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Ringstraße, Weil am Rhein
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar