SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
198 000 €
(4 500 € / m²)
Satış
2
1
44 m²
Duxer Straße, Waldkraiburg

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese renovierte 2-Zimmer-Etagenwohnung mit über 44 m² begeistert durch ihre helle Atmosphäre und den schönen Ausblick. Dank Aufzug erreichen Sie Ihr ...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Duxer Straße, Waldkraiburg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar