SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
695 000 €
(6 435 € / m²)
Satış
4
1
108 m²
Gustav-Freytag-Straße, Tempelhof-Schöneberg

yatak odası4
düz108 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Willkommen in ihren neuen Zuhause im Herzen von Berlin-Schöneberg! Diese lichtdurchflutete 4-Zimmer-Wohnungen vereint klassischen Altbau-Stil mit mode...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Gustav-Freytag-Straße, Tempelhof-Schöneberg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar