SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
465 000 €
(5 407 € / m²)
Satış
3
1
86 m²
Sürther Straße, Rodenkirchen

yatak odası3
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese lichtdurchflutete 3-Zimmer-Etagenwohnung in Köln (50996) mit ca. 86 m² ist wie gemacht für Paare, kleine Familien oder alle, die entspannt wohne...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Sürther Straße, Rodenkirchen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar