SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
118 900 €
(2 378 € / m²)
Satış
1
1
50 m²
Sachsenstraße, Nattheim

yatak odası1
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese helle 1-Zimmer-Etagenwohnung in Nattheim bietet auf 50 m² ein gemütliches Zuhause für Singles, Pendler oder Kapitalanleger.

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Sachsenstraße, Nattheim
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar