SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
209 000 €
(2 903 € / m²)
Satış
3
1
72 m²
Brücklestraße, Gosheim

yatak odası3
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese charmante 3-Zimmer-Etagenwohnung in Gosheim vereint Wohnkomfort und Alltagstauglichkeit - ideal für Paare, kleine Familien oder alle, die sich R...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Brücklestraße, Gosheim
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar