SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
130 000 €
(2 889 € / m²)
Satış
Atipik
1
45 m²
Kampstraße, Ennepetal

yatak odasıatypical
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese sanierte 1,5-Zimmer-Etagenwohnung (45 m²) in zentraler Lage von Ennepetal ist ideal für Singles, Pendler oder Studierende, die kurze Wege und ei...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Kampstraße, Ennepetal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar