SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
6 717 €
(164 € / m²)
Kiralama
1
1
41 m²
Rua Manuel Bernardes, Lisboa

yatak odası1
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excellent 1-bedroom apartment located in one of the most exclusive and central areas of Lisbon, Príncipe Real, ideal for those seeking comfort, modern...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Doğal ışıkMutfak aletleriSu ısıtıcıÇamaşır makinesi

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Rua Manuel Bernardes, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Isidoro Alves IV

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar