SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
9 100 €
(142 € / m²)
Kiralama
1
1
64 m²
Rua Pascoal de Melo, Lisboa

yatak odası1
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excellent fully renovated 1-bedroom apartment located in the heart of Estefânia, one of Lisbons most central and prestigious residential areas.

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Pascoal de Melo, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Realty Art M&J

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar