SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
9 967 €
(84 € / m²)
Kiralama
3
2+
118 m²
Rua Inocêncio Francisco da Silva, Lisboa

yatak odası3
düz118 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover this stunning 3-bedroom apartment in the heart of São Domingos de Benfica, Lisboa, offering a generous 184.75m² of living space. This used pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Rua Inocêncio Francisco da Silva, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Colombo

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar