SUPA24
Oturma odası; manzara, doğal ışık, modern stil
Mutfak; manzara, doğal ışık
Oturma odası; manzara, doğal ışık, modern stil
6 023 €
(143 € / m²)
Kiralama
1
2+
42 m²
Rossio de Palma, Lisboa

yatak odası1
düz42 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Brand new one-bedroom apartment, located in S. Domingos de Benfica, in the new Palma Lofts development.

Living in this development will forever mean ...

Diğer
Teklifin yaşı: 79günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

Rossio de Palma, Lisboa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Inca Paris

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar