SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 990 PLN
(52 PLN / m²)
Kiralama
3
1
58 m²
Krzysztofa Komedy, Wrocław

yatak odası3
düz58 m²
banyolar1

Sebastian Święcicki
Tel.: 602-101-602
***wolne od 08.04.2026***
Do wynajęcia nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie po...

zemin:
4. zemin 4
Teklifin yaşı: 32günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Krzysztofa Komedy, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Sebastian Święcicki

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar