SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
4 600 PLN
(102 PLN / m²)
Kiralama
2
1
45 m²
Burakowska, Warszawa

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na 5. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą przy ulicy Burakowskiej ...

zemin:
5. zemin 8
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Burakowska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Platinumhouse-MCF Studio Łukasz Niziałek

Aneta Korn

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar