SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
3 700 PLN
(60 PLN / m²)
Kiralama
3
1
62 m²
Górczewska, Warszawa

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 m², położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Górczewskiej 200C na warszawskim Bemowie...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı tuvaletKoridorDoğal ışık

Parametreler

Mülkiyet:
Diğer
Durum:
Diğer
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Górczewska, Warszawa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Magdalena Korszla

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar