SUPA24
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
Diğer
2 100 PLN
(66 PLN / m²)
Kiralama
1
1
32 m²
Mariana Langiewicza, Szczecin

yatak odası1
düz32 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. ...

zemin:
3. zemin 6
Teklifin yaşı: 88günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Mariana Langiewicza, Szczecin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

FORT

Bożena Zborowska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar