SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 500 PLN
(51 PLN / m²)
Kiralama
2
1
49 m²
Artura Grottgera, Piła

yatak odası2
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Nowe mieszkanie 2-pokojowe 49,98 m² | Os. Sztuk Pięknych | 2025 r. | winda | piwnica Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkani...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Artura Grottgera, Piła
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grupa Furman Nieruchomości

Katarzyna Kanabaj

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar