SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 200 PLN
(58 PLN / m²)
Kiralama
2
1
38 m²
Biskupa Nankera, Piekary Śląskie

yatak odası2
düz38 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m², usytuowane w historycznej kamienicy przy ul. Biskupa Nankera w Piekarach Śląskich. Wnętrze łączą...

zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Biskupa Nankera, Piekary Śląskie
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Bartosz Kidawa

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar