SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 000 PLN
(67 PLN / m²)
Kiralama
1
1
30 m²
Kryniczna, Kraków

yatak odası1
düz30 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Do wynajęcia od zaraz jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, zlokalizowane, tuż obok Ronda Mogilskiego przy ulicy Krynicznej. Nieruchomość z prz...

zemin:
1. zemin 4
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Kryniczna, Kraków
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REBIS REBIS

Szymon Trzaska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar