SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 300 PLN
(62 PLN / m²)
Kiralama
2
1
37 m²
Zbożowa, Katowice

yatak odası2
düz37 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Oferuję do wynajęcia nowy, nieużywany Apartament w Nowym Budownictwie - Katowice, Piotrowice ul. Zbożowa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane je...

zemin:
5. zemin 5
Teklifin yaşı: 343günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Zbożowa, Katowice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

VERITAS

Leszek Czura

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar