Teklifler listesi
18
18
18
6 500 PLN
(68 PLN / m²)
Kiralama
4
2+
95 m²
Główna, gmina Piaseczno
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
95 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Pragnę przedstawić wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Przy Bażantarni 11.
GŁÓWNE ATUTY:
• 26m² salon...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
İnternet
Kaldırmak
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mutfak aletleri
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Teklifin yaşı:
483günler
Güncellendi:
451günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Główna, gmina Piaseczno
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.