SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 900 PLN
(78 PLN / m²)
Kiralama
2
1
37 m²
Błękitna, gmina Kobierzyce

yatak odası2
düz37 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich przy ul. Błękitnej. NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie o powierzchni 37,7m2, znajduje si...

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Błękitna, gmina Kobierzyce
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOMFI SP. Z O.O.

Bartosz Delczyk

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar